Nowości
 • Nowy FiQs 11.0

  2013-02-25

  Nasz flagowy, podstawowy produkt w nowej wersji 2016! Opcje 1xWAN, 2xWAN i 4xWAN. Wysoka wydajność, ogromne możliwości konfiguracji, przejrzysty panel administracyjny, szczegółowa instrukcja, automatyczny backup konfiguracji. Brak ograniczeń ilości klientów i interfejsów LAN...

 • BEZPŁATNE SZKOLENIA

  2013-02-24

  Zapisz się na darmowy kurs dla administratorów. Podstawowa, praktyczna wiedza wraz z przykładami zastosowań w Twojej skrzynce pocztowej. Zarejestruj się teraz i dołącz do licznego grona naszych studentów!

Baza wiedzy
Dowiedz się więcej
Firewall & QoS v 12.0

Firewall & Qos v 10.0

Firewall & QoS v 12.0
W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego, logowania ruchu i monitorowania aktywności użytkowników w Twojej sieci.
Referencje

Wersja 1xWAN - cechy wspólne wszystkich oferowanych wersji

jesteś na stronie: intrux.pl > System » Wersje WAN - czym się różnią? » Wersja 1xWAN - cechy wspólne wszystkich oferowanych wersji

Profesjonalnie panuj nad swoją siecią i jej użytkownikami! Nasze oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i dużych firm z sektora ISP (Internet Service Provider - Dostawcy Usług Internetowych). Dla administratorów sieci w firmach, instytucjach, szkołach - zarówno dla profesjonalistów, jak i administratorów amatorskich sieci osiedlowych, czy sąsiedzkich.

 

  Nośniki

  Zestaw oprogramowania INTRUX Firewall & QoS działa w środowisku specjalnie przygotowanej dystrybucji CentOS 6.9 64-bit i dostępny jest w formie gotowego, uniwersalnego obrazu dysku 60 GB z instalatorem na płycie DVD lub Flash USB. Standardowa i najczęściej wybierana forma dostarczenia systemu po zakupie to pobranie pliku ISO (wielkości 1840MB) z naszego serwera FTP.

  Pakiet

  Profesjonalna, gotowa konfiguracja systemu operacyjnego pozwala na szybkie uruchomienie niezawodnego routera z filtrem pakietów i wysokiej jakości serwera. W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego i monitorowania aktywności użytkowników Twojej sieci. Dzielenie łącza może być realizowane dynamicznie poprzez wybrany algorytm kolejkowania i opcje priorytetów. W dużych sieciach stosowane są tzw. tablice mieszające (hashtables) w podsystemie QoS. Jednym słowem oferujemy kompletny, sprawdzony system na profesjonalny router i serwer.

  Instalacja

  Proces instalacji po uruchomieniu komputera z płyty instalacyjnej nie jest zadaniem trudnym. Z całą pewnością poradzi sobie z nim początkujący administrator sieci. Oprócz standardowych scenariuszy instalacji, program instalacyjny umożliwia również dokładne określenie adresacji źródła i celu instalacji, dzięki czemu niemal każdy rodzaj dysku twardego jest prawidłowo obsługiwany. Zarówno standardowe SATA, jak i starsze ATA czy SCSI, czy też macierze na sprzętowych kontrolerach RAID... Ważne, aby dysk nie był mniejsz niż 60GB. Pozostałą część większych dysków oczywiście można zagospodarować w całości po instalacji - zgodnie z zasadami obowiązującymi w każdym systemie linuksowym.

  Działanie

  Oferowany system został dokładnie przetestowany w różnych środowiskach sieciowych. Cechuje go wysokie bezpieczeństwo, łatwość obsługi, szybkość działania i brak jakichkolwiek ograniczeń w zakresie rozbudowy i dostosowania do własnych potrzeb przez administratora sieci. Uruchomiony router i serwer można samodzielnie wzbogacić o dodatkowe usługi. Dostępne jest pełne repozytorium kilku tysięcy plików oprogramowania w formacie rpm do instalacji w dystrybucji CentOS 6.x 64-bit.

  Zalety

  Oferujemy bezkonkurencyjną funkcjonalność limitowania oraz zaawansowane możliwości kolejkowania po stronie WAN lub LAN, z użyciem IMQ lub bezpośrednio na interfejsach fizycznych. Zastosowanie innowacyjnej metody pozwala na restart ustawień oprogramowania w kilka sekund (zależnie od ilości klientów) i jest zupełnie nieodczuwalny dla użytkowników Twojej sieci. To tylko niektóre z zalet naszego oprogramowania...
  Warto także wspomnieć o integracji - router z INTRUX FiQs już od wersji 7.0 może współpracować z oprogramowaniem PYXIS (baza danych dla ISP) w zakresie bieżącej, zdalnej i automatycznej administracji użytkownikami sieci. Program PYXIS oraz dodatkowe informacje na ten temat dostępne są na stronie www.pyxisisp.pl

  Zarządzanie

  Panel bieżącej administracji (zobacz wersję demonstracyjną) dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Wstępna konfiguracja tuż po nagraniu systemu na dysk odbywa się z poziomu konsoli. Specjalny kreator ustawień sieciowych pyta o kolejne parametry interfejsów sieciowych i usług serwera, po czym dalszą konfigurację można już wykonywać zdalnie - z poziomu przeglądarki www. Wszystko to jest krok po kroku dokładnie opisane w instrukcji, którą otrzymują Państwo w komplecie.
  Oczywiście całym systemem można także zarządzać bez użycia interfejsu www (tylko z poziomu konsoli - lokalnie lub poprzez szyfrowane połączenie SSH). To kolejna, unikalna zaleta, szczególnie doceniana przez zaawansowanych administratorów.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Subskrypcja
Dodaj swój adres do newslettera

Adres stopka

logo stopka

INTRUX, Grzegorz Lewandowski

Szydłowo 86

64-930 Szydłowo

woj. wielkopolskie

Copyright © 2003-2018 INTRUX, E-MAIL: INTRUX@INTRUX.PL, INFOLINIA: 507 80 86 86